Czuj czuj czuwaj!!! data utworzenia: 06-12-2023

Na dzisiejszej zbiórce 17 DH ze Skorzeszyc gościła pana Przemysława Łysaka - Wójta Gminy Górno, panią Dyrektor Lidię Rafalską i grono pedagogiczne oraz rodziców harcerzy. Pan Wójt przekazał oficjalnie drużynie mundury harcerskie ufundowane z środków organu prowadzącego.

Harcerze zaprezentowali się bardzo efektownie podczas musztry, wykonania hymnu ZHP oraz przymiarki mundurów. Goście mogli obejrzeć prezentację z ostatnich trzech miesięcy działań drużyny. Na zakończenie utworzono tradycyjny bratni krąg, do którego zaproszono wszystkich gości i odśpiewano piosenkę ,,Bratnie słowo".

Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi za obecność i wszelkie okazane wsparcie. Czuwaj!

Zbiórka krwi. data utworzenia: 27-11-2023

W dzisiejszej urodzinowej zbiórce krwi wzięło udział niemal 50 osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom i ludziom dobrej woli którzy zaangażowali się w dzisiejszą akcję. A Kubusiowi - naszemu uczniowi, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do społeczności szkolnej. 100 lat Kuba !!!

Dziękujemy sponsorom i rodzicom oraz wolontariuszom za zaangażowanie❤️❤️.

Dziękujemy pracownikom służby zdrowia za niedzielny dyżur.

Dziękujemy Paniom z KGW Skorzeszyce.

Twórczość Jana Brzechwy. data utworzenia: 23-11-2023

Wczoraj odbyło się spotkanie promujące twórczość Jana Brzechwy. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III wysłuchali recytacji  wierszy tego popularnego  poety. Spotkanie przygotowała i poprowadzila  klasa II . Oddział przedszkolny 0B zaprezentował wiersz  pt:"Na straganie".

Najpiękniejszy różaniec. data utworzenia: 23-11-2023

Dziś w szkole odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na najpiękniejszy różaniec. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor oraz Pani Jolanta Ozga. Ponadto nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kolorowa jesień”. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor oraz Pani Ewa Sikora.