Mikołajki i kiermasz świąteczny. data utworzenia: 06-12-2023

Dzisiejszy Mikołajkowy dzień  w naszej szkole połączyliśmy z kiermaszem świątecznym. Nie zabrakło pierniczków, ciasteczek, ozdób choinkowych...

Czuj czuj czuwaj!!! data utworzenia: 06-12-2023

Na dzisiejszej zbiórce 17 DH ze Skorzeszyc gościła pana Przemysława Łysaka - Wójta Gminy Górno, panią Dyrektor Lidię Rafalską i grono pedagogiczne oraz rodziców harcerzy. Pan Wójt przekazał oficjalnie drużynie mundury harcerskie ufundowane z środków organu prowadzącego.

Harcerze zaprezentowali się bardzo efektownie podczas musztry, wykonania hymnu ZHP oraz przymiarki mundurów. Goście mogli obejrzeć prezentację z ostatnich trzech miesięcy działań drużyny. Na zakończenie utworzono tradycyjny bratni krąg, do którego zaproszono wszystkich gości i odśpiewano piosenkę ,,Bratnie słowo".

Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi za obecność i wszelkie okazane wsparcie. Czuwaj!

Zbiórka krwi. data utworzenia: 27-11-2023

W dzisiejszej urodzinowej zbiórce krwi wzięło udział niemal 50 osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom i ludziom dobrej woli którzy zaangażowali się w dzisiejszą akcję. A Kubusiowi - naszemu uczniowi, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do społeczności szkolnej. 100 lat Kuba !!!

Dziękujemy sponsorom i rodzicom oraz wolontariuszom za zaangażowanie❤️❤️.

Dziękujemy pracownikom służby zdrowia za niedzielny dyżur.

Dziękujemy Paniom z KGW Skorzeszyce.

Twórczość Jana Brzechwy. data utworzenia: 23-11-2023

Wczoraj odbyło się spotkanie promujące twórczość Jana Brzechwy. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III wysłuchali recytacji  wierszy tego popularnego  poety. Spotkanie przygotowała i poprowadzila  klasa II . Oddział przedszkolny 0B zaprezentował wiersz  pt:"Na straganie".