Dzień Mamy 2019 ! 27.05.2019, 21:09

Jak co roku, w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Jest to jeden z najważniejszych dni w roku. Tego dnia Mamy bardzo chętnie przybyły do szkoły, gdyż wiele dzieci zaangażowało się w jej przygotowanie.
Dzieci chciały wyrazić słowa miłości podziękowania i wdzięczności, za trud wychowania. W tym roku przygotowaliśmy koncert życzeń dla naszych Mam oraz pokaz mody okazjonalnej. Na koniec dzieci złożyły wszystkim mamom życzenia wręczając drobne upominki. Do przygotowania uroczystości włączyli się wszyscy nauczyciele uczący w naszej szkole. Natomiast, do życzeń przyłączyli się wszyscy nauczyciele i obsługa szkoły. Była to wzniosła uroczystość, wśród odbiorców nie zabrakło wzruszeń, łez i radości.